“Pavadot veco, sagaidot jauno” - laivojam Braslā!

Eži!

Notikumi

P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 

30.decembris – tā ir diena, kad Ežu klubs dodas ikgadējā vecgada ekspedīcijā “Pavadot veco, sagaidot Jauno”. Pagājušajā gadā slēpojām pa aizsalušo Gauju, bet šogad, bija tā lieliskā iespēja izbaudīt laivojumu arī 30.decembrī!

 

Sapakojuši līdz lieko drēbju kārtu, vilnas zeķes, uzkožamos, un domu par sausu braucienu devāmies ceļā! Neskatoties uz to, ka arī šogad 30.decembris iekrita darba dienā bijām savākušies gana liels laivotāju pulciņš – 26 laivotāji un 12 laivas!

 

Plkst. 10:40 esam visi sapulcējušies un gatavi kāpt laivās!

Pirmais ceļa posms, līdz Braslas nēģu audzētavai (kura, starpcitu, vēlaizvien darbojas un ir gana interesants apskates objekts) – mierīgs un rāms, bet jau pēc pirmā ieža sākās interesanti. Netrūka ne krācītes, ne akmeņu, ne koku, kas pārkrituši pār upi. Viens šāds koks izrādijās liktenīgs vienai no “Lūzumpunkta” laivām – laivu saķērām, airus arī (tiesa gan pēc diezgan prāva gabaliņa) un turpmāk vairs tikai Ingas drebošais skatiens liecināja par šo nelielo starpgadījumu!

 

Pusdienu pauze.

Jāatzīst gan, ka nedaudz dīvaini bij' dziedāt Ziemassvētku dziesmas ap eglīti, brīdī, kad saule spīdina acīs un zālīte pinas ap kājām..., bet tā jau šogad pierasts :)

Pēc desu un siļķu cepšanas ugunskurā (jā, visi atzina, ka siļķes esot bijušas varen gardas – paldies pavāram Raičam) Ežu puiši no meža izvēla ārā Veco!

Pēc senās Ežu tradīcijas iespērām un samīļojām Veco un iemetām to Braslā, lai aizpeld ar visiem priekiem un bēdām!

 

Finiša posms.

Labi paēduši un padziedājuši sēdāmies laivās un devāmies tālāk. Itkā jau pa Gauju bij' paredzēi vien 1 vai 2km ko braukt, bet vai tas bij lielā vēja dēļ, kas, protams, pamanijās pūst tieši sejā, vai pārejas no aptuveni 2m platas upītes līdz.. nu tiešām nezinu cik, bet ļooti platākajai Gaujai – šķita, ka šis posms nekad nebeigsies :)

Priecīgi par finiša sasniegšanu, daži 'dullie' vēl nopeldējās Gaujā un varējām ar smaidu sejā noslēgt 2011.gada pēdējo ekspedīciju!

 

Pavism noteikti vēl pēc daudziem gadiem atcerēsimies, kā mēs toreiz vēl 30.decembrī ar laivām pa Braslu braucām! Jācer gan, ka šādi klimatiskie apstākļi nekļūs pa nākamo gadu normu – gribas tomēr to gaišo, balto sniedziņu :)

 

Tiekamis arī 2012.gada Ežu kluba ekspedīcijās!

 

Kristīne

 

Fotogalerija šeit>>

 

Pievienot komentāru

Filtered HTML

  • Mājas lapu adreses un e-pasta adreses automātiski tiek pārveidotas par saitēm.
  • Atļautie HTML tagi: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Rindas un rindkopas tiek pārnestas uz jaunu rindu automātiski.

Plain text

  • HTML tagi nav atļauti.
  • Mājas lapu adreses un e-pasta adreses automātiski tiek pārveidotas par saitēm.
  • Rindas un rindkopas tiek pārnestas uz jaunu rindu automātiski.
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.